Peipsiääre valla talimängudel võidutses napi paremusega uue nimega Pala võistkond

Kuuendat korda toimunud Peipsiääre valla talimängudel osales käesoleval keskmisest kargema ilmaga 10. veebruaril Palal viis võistkonda ning kokku jagati võistlejatele 34 komplekti medaleid ehk parimatele riputati kaela ühtekokku 102 medalit. Kui eelmisel aastal polnud üldvõitjas kahtlust pärast poolt päeva, siis tänavu oli jooksev tabeliseis päris tihe ja kuni viimaste aladeni käis esikoha nimel korralik heitlus.
Pärast päeva viimast mälumängu tulemust ning üldtabelis iga võistkonna kehvema tulemuse maha arvamist, saigi selgeks, et tänavu saavutati esikoht 1 punktise paremusega järgmise esinduse ees. Võistluspäeva lõpp näitaski hästi komplekteeritud Pala SÜDA võistkonnale 203 punkti ning üldesikohta. Alavõidud saavutas võistkond suusatamises, reesõidus/veos, teatetuubitamises, sulgpallis, ergomeetrivõitluses ja reaktsioonivõistluses. Üldvõiduga kaasnes traditsiooniliselt ka see, et Pala SÜDA võistkond viis, kuni järgmiste talimängudeni, kaasa sportliku lumememme rändkarika.
Üldkokkuvõttes jäi napilt siis üldvõidust ilma ning teenis II koha välja, viie ala võiduga tõukelgutamises, males, kabes, kalapüügis ja mälumängus, Vara esindus kokku 203 punktiga. Kolmanda poodiumi koha võistles välja samuti kohalik võistkond Pala SÕBRAD 196 punkti ja ühe alavõiduga jalgpalli jõulöökide võistlusel. Alatskivi Noortekeskus/SK Juku ühendvõistkond  teenis välja 186 punkti ning 4. koha. Minimaalse koosseisuga Cavastvere võistkond lõpetas sellel aastal talimängud 32 punkti ja 5. kohaga.
Suured tänud kõigile abilistele, kes Peipsiääre valla talimängude kordaminemisele kaasa aitasid ning erilised kiidusõnad viie võistkonna kokkupanijatele/esindajatele.
Kohtumiseni järgmistel Peipsiääre valla mängudel ja võistlustel.